Červená směs

987 Kč 987 Kč / 500 g
Skladem

Směs krásných odstínů baby barev, které všichni milují. 1balení=500g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Souhra krásných odstínů červené barvy na těchto úžasných mozaikových střepech.

Tento produkt představuje skvělou možnost pro tvorbu krásných mozaikových děl. Mozaikové střepy v krásných odstínech červené barvy vytvářejí úžasnou harmonii barev, kterou můžete využít při tvorbě různých mozaikových vzorů.

Získáte tak možnost vyjádřit svoji kreativitu a vytvořit jedinečná umělecká díla. S tímto produktem budete mít zaručeně zábavu a zároveň si vytvoříte krásné dekorace, které okouzlí každého, kdo je uvidí. Buďte odvážní a pusťte se do tvorby těchto nádherných mozaikových děl!

Zaměřte se na kombinaci různých barev a tvarů, které vytvoří fascinující a poutavé vzory. Mozaiková tvorba není jen o skládání kousků dohromady, ale o vyjádření vašeho jedinečného pohledu na svět. Nechte svou fantazii naplno rozkvést a užijte si proces tvorby s radostí a nadšením. Vaše hotové dílo bude nejen vizuálně atraktivní, ale také bude nesoucím vaší osobní energii a originalitou. Buďte hrdí na každý vytvořený kousek a nechte se unést krásou mozaikového umění!

Balení obsahuje 500 gramů střepů, což postačuje k pokrytí plochy cca. 40x40 cm. Velikost spáry mezi střepy je plně v rukou tvůrce, což umožňuje tvorbu různorodých designů podle vlastního vkusu a kreativity.

Kromě samotných střepů je v balení také zdarma super lepidlo, které vám pomůže při lepení střepů a zajistí pevné spojení. S tímto produktem budete mít veškeré potřebné materiály k vytvoření skvělých mozaikových děl, které jistě ozdobí váš domov či zahradu.

POZOR: KOMPLETNÍ VIDEOKURZ "Jak tvořit keramickou mozaiku naším Revolučním způsobem" v ceně úplně Zdarma!

V tomto videokurzu se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tvorbě keramické mozaiky. Naučíte se různé techniky a triky, které vám pomohou vytvořit skvělá umělecká díla. Nečekejte a vstupte do světa keramického umění ještě dnes!